Barbar Team 4. liga skupina A

Zora Club-Barbar Team 1:5

16. září 2007 v 18:30
Zora Club-Barbar Team 1:5 Lokomotiva 15.9.2007 10.45

Utkání 4.kola jsme odehráli opět v Olomouci na Lokotce. Nastoupili jsme oslabeni bez potrestaných hráčů Karla Otevřela a Vency seniora. Zápas nezačal šťastně a po precizně zahraném trestném kopu a špatně postavené zdi jsme hned po pár minutách prohrávali. Do konce prvního poločasu se nám ale díky Vencovi podařilo vyrovnat a nervózní půlka hlavně z naší strany skončila 1:1. Do druhé půlky jsme nastoupili s cílem rychle dát gól a uklidnit zápas. Gól jsme sice vstřelili ( opět Václav ), ale utkání bylo z naší strany pořád hodně divné... Zora mohla dokonce vyrovnat, ale z několika šancí trefili jen spojnici a a boční síť- osamělý hráč před prázdnou bránou... Hned z protiútoku po této mega šanci vstřelil Venca svůj třetí a vlastně rozhodující gól. Pak jsme přidali ještě dva fíky ( Jirka, Mates) a dosáhli konečného skóre 5:1.