Barbar Team 4. liga skupina A

Článek ze stránek ZORA CLUB

16. září 2007 v 18:35 |  ZPRÁVY
4.kolo Zora Club - Barbar team 1:5 ( 1:1 )
Do zápasu šla Zora se 2 hráči na střídačce. Na soupisce se tentokrát neobjevili Jakub Fantal a Pavel Kopp. Místo nich byl poprvé k zápasu povolán Martin Kuba. V bráně Zory stál opět Ondra Pavelka, obranu jistili Tomáš Kopp s Mirou Pavelkou a střílet góly byli připraveni Luke Rohrbach a již zmiňovaný Martin Kuba. Na střídačce začali mladíčci Jirka Heller a Mira Fantal.
Utkání začalo s mírnou převahou hostů, kteří se víc drali před branku soupeře. Ve 4.minutě byl zfaulován ve vzdálenosti 15 metrů od branky Barbar Teamu ( dále jen BT ) Lukáš a domácí zahrávali přímý kop. K jeho exekuci se postavil Tomáš a přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci - 1:0. Na odpověď ze strany hostů se nemuselo dlouho čekat. Odražený míč se dostal útočníkovy BT a ten z voleje vyrovnal - 1:1. Oba týmy se do konce poločasu ještě dostaly do šancí, hosté víc, ale stav zůstal nezměněn.
Do druhého poločasu vstoupil lépe BT. V 34.minutě se při rohovém kopu ocitl sám nehlídaný hráč hostů před Ondrovou brankou a pohodlně dopravil míč do domácí klece - 1:2. Po obdržené brance se Zora snažila vyrovnat, ale jejich šance zmařila vždy nepřesnost, obrana BT nebo dobře postavená brána hostí. Jirka trefil z rohu spojnici. Největší šancí na vyrovnání měl Mirek, ale 100% tutovku zahodil. Po krásné výměně míče s Tomem se dostal sám před prázdnou branku, ale ze dvou metrů nedokázal poslat míč mezi tři tyče. Tento okamžik asi rozhodl utkání. Hosté hned z protiútoku zvýšili na dvoubrankový rozdíl - 1:3. Domácí se ještě snažili změnit vývoj utkání, ale branku už nevstřelili.Nejblíže jí byl Tomáš, který však nastřelil pouze pravou tyč. Ke konci utkání už docházely mladému domácímu týmu síly a soupeř je nešetřil. Ondra musel ještě dvakrát lovit míč ze své sítě - 1:5.